Podzimní miniakademie s Ylands EDU 2023

Pojďte rozvíjet svou výuku nové informatiky, programování a digitálních kompetencí. Představujeme vám sérii tří webinářů, kde vás provedeme 3D aplikací Ylands EDU, ukážeme vám, jak ji zapojit do výuky a jak v ní můžete vytvářet vlastní lekce, či jiný výukový obsah. Všechny webináře budou zahrnovat také ukázku výuky od českých učitelů.

Webináře jsou zdarma. Účastníci celé série od nás obdrží certifikát o absolvování 4 hodinového profesního rozvoje.


2. 11. 17.00 - Webinář Ylands EDU 1:

Novinky Ylands EDU pro tento školní rok

Představíme si novou verzi Ylands EDU a jak se dá aplikace používat ve výuce. Povíme si více o našem pilotním programu, do kterého se můžete zapojit, a také si ukážeme, jak čeští učitelé nadšeně využívají Ylands EDU ve výuce se svými žáky.

Zaregistovat se na webinář Ylands EDU 1: Novinky.


16. 11. 17.00 - Webinář Ylands EDU 2:

Začínáme s Ylands EDU: Lekce pro výuku programování

Jak jednoduše začít učit informatiku hravě a ve 3D bez velké námahy? Ukážeme si, jak učitelé informatiky mohou používat již hotové lekce od Ylands, využívající blokové programování, a jak tyto lekce jednoduše sdílet se svými žáky v prostředí třídy.

První sada oficiálních lekcí se zaměřuje na látku 4. a 5. třídy základní školy z okruhu RVP "Základy algoritmizace a programování". Kompletní seznam lekcí a jejich průvodní materiály najdete zde.

Zaregistovat se na webinář Ylands EDU 2: Lekce


5. 12. 17.00 - Webinář Ylands EDU 3:

Tvoříme výukové zážitky: Editor lekcí

Ukážeme vám Editor, se kterým žáci mohou vytvářet vlastní zážitky, které jim pomohou rozvíjet algoritmické myšlení a digitální kompetence, stejně jako kreativitu a řešení problémů.

V Editoru pak můžete i vy pracovat na tvorbě scénářů, her nebo dalších výukových lekcí, a to dokonce i pro jiné okruhy vzdělávání. Možnosti, které se zde vám i studentům nabízejí jsou takřka neomezené.

Zaregistovat se na webinář Ylands EDU 3: Editor


Děkujeme za případný zájem a těšíme se na vás na webinářích.

Tým Ylands EDU

Přihlaste se k odběru novinek

Chcete vědět o nových metodikách, slevových akcích a novinkách v aplikaci? Zadejte svůj e-mail, klikněte na tlačítko a buďte v obraze.

Ylands EDU bylo vytvořeno největším herním studiem v České Republice

© 2024 BOHEMIA INTERACTIVE a.s. YLANDS® a BOHEMIA INTERACTIVE® jsou registrované ochranné známky BOHEMIA INTERACTIVE a.s. Všechna práva vyhrazena.