Ylands EDU shrnutí

Co je to Ylands EDU?

Ylands EDU je vzdělávací verze populární hry Ylands z dílny Bohemia Interactive, kterou hrají děti po celém světě.

Ylands EDU nabízí dva hlavní vzdělávací komponenty - Lekce a Editor.

Lekce jsou předpřipravené minihry s úzkým zaměřením na výuku konkrétního tématu. Žáci se v nich s látkou seznamují zábavnou a funkční formou bez zbytečných rozptýlení.

V tuto chvíli je v rámci Ylands EDU Beta k dispozici blok lekcí vyučujících základy programování. Lekce pokrývají zejména Algoritmizaci a programování pro první stupeň základní školy podle požadavků RVP ZV.

Klíčovou součástí této skupiny lekcí je vizuální blokové skriptování, které se přehrává v reálném čase bez nutnosti kompilace.

Lekce jsou produkované přímo naším Ylands EDU vývojovým týmem, nicméně v blízké budoucnosti plánujeme umožnit publikování vlastních lekcí i uživatelům. K vytváření lekcí používáme stejný Editor, který je už teď dostupný v aplikaci Ylands EDU Beta také vám a vašim žákům.

Mimo tvorby obsahu je Ylands EDU Editor vhodný také k výuce.

S Editorem mohou přímo zacházet i vaši žáci. Je to snadno použitelný výtvarný program obsahující velké množství nástrojů pro kreativní tvorbu v 3D prostoru. Podstatnou výhodou Ylands EDU Editoru je možnost vyzkoušet si svůj výtvor "naživo" v herním módu, který se spouští stiskem jediného tlačítka přímo z obrazovky Editoru.

21.jpg

17.jpg

Jak na to?

Ylands EDU si můžete vyzkoušet okamžitě!

Stačí si aplikaci zdarma nainstalovat přes službu Microsoft Store. Po spuštění aplikace zvolte "HOST -> VYZKOUŠET BEZPLATNOU VERZI". V Bezplatné verzi máte volný přístup k Editoru i vybraným lekcím.

Prozkoumejte ostatní záložky v sekci MATERIÁLY PRO VYUČUJÍCÍ pro další podklady k užívání Ylands EDU.

Pokud se vám aplikace Ylands EDU zamlouvá, ale potřebujete některým aspektům programu lépe porozumět, podívejte se prosím nejprve do sekce Často kladené otázky. Dále nám můžete zanechat svůj kontakt a my se s vámi spojíme a rádi všechny vaše dotazy zodpovíme.

Bezplatná verze není vhodná k dlouhodobému nasazení do výuky.

Plná verze Ylands EDU

V rámci plné verze Ylands EDU získáte možnost snadno koordinovat práci v Ylands EDU s vašimi žáky. Budete se moci do aplikace přihlásit vaším učitelským účtem, připravit si obsah pro školní hodinu a pomocí jednoduchého "Třídního kódu" tento obsah sdílet s žáky. Žáci vlastní účet nepotřebují!

Pro přístup k Plné verzi Ylands EDU se používá stejná aplikace, jako pro Bezplatnou verzi.

Jako učitel se do aplikace přihlásíte svým účtem, což vám otevře plné možnosti aplikace. Stejně tak i žáci užívají tuto verzi aplikace. Na rozdíl od učitele se však přihlašují "Třídním kódem", vygenerovaným v rámci přípravy na hodinu.

Pokud máte zájem o nasazení Ylands EDU ve vaší škole či zájmovém kroužku, prohlédněte si možnosti na naší nákupní stránce nebo nás kontaktujte s vašimi otázkami.

Přihlaste se k odběru novinek

Chcete vědět o nových metodikách, slevových akcích a novinkách v aplikaci? Zadejte svůj e-mail, klikněte na tlačítko a buďte v obraze.

Ylands EDU bylo vytvořeno největším herním studiem v České Republice

© 2024 BOHEMIA INTERACTIVE a.s. YLANDS® a BOHEMIA INTERACTIVE® jsou registrované ochranné známky BOHEMIA INTERACTIVE a.s. Všechna práva vyhrazena.